You are browsing the site archives for 2016.

Настоятель храму мученика Іоанна воїна відвідав школу для дітей сиріт

19 грудня у день пам’яті святого Миколая настоятель храму мученика Іоанна Воїна протоїєрей Андрій Антощук відвідав школу для дітей сиріт, що у Пущі-Водиці. Отець Андрій привітав дітей зі святом, та розповів про святого Миколая. А також подарував подарунки зібрані прихожанами храму мученика Іоанна Воїна. (8)

Свято святого Миколая

19 грудня у день пам’яті  святого Миколая у храмі мученика Іоанна Воїна було звершено Божественну Літургію та освячення води. Після богослужіння настоятель храму протоієрей Андрій Антощук привітав всіх зі святом. Маленькі прихожани храму традиційно отримали подарунки. (18)