You are browsing the site archives for 2018.

Свято святого Миколая чудотворця

19 грудня у день пам’яті  святого Миколая у храмі мученика Іоанна Воїна було звершено Божественну Літургію та освячення води. Після богослужіння настоятель храму протоієрей Андрій Антощук привітав всіх зі святом. Маленькі прихожани храму традиційно отримали подарунки. (40)

Храму подаровано ікону Воздвиження Животворящого Хреста

До свята Воздвиження Животворящого Хреста Господня храму мученика Іоанна Воїна було подаровано ікону цього свята. Напередодні свята було звершено Всенощне бдіння з винесенням Животворящого Хреста, а в сам день свята, була звершена Божественна Літургія. (31)