Анонс урочистостей 1030-літнього ювілею Хрещення Русі

27 і 28 липня з нагоди Дня Хрещення Русі та пам’яті святого благовірного князя Володимира відбудуться урочисті Богослужіння на Володимирській гірці та у Святій Києво-Печерській Лаврі. Цього року відзначаємо 1030-у річницю від прийняття Хрещення нашим народом, а також 30-у річницю відновлення чернечого життя в Києво-Печерській Лаврі.Саме тому 27 липня на Володимирській гірці відбудеться урочистий подячний молебень, який очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій у співслужінні сонму архієреїв Української Православної Церкви та багатьох гостей із Помісних Православних Церков із різних континентів земної кулі.

З анонсом урочистостей 1030-літнього ювілею Хрещення Русі можна познайомитися  за цим посиланням

(5)