Престольне свято храму великомученика і цілителя Пантелеімона

9 серпня – день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона – престольне свято відзначив храм великомученика і цілителя Пантелеімона Оболонського благочиння Північного вікаріатсва при Госпіталі інвалідів війни (Пуща-Водиця, вул. Максименка, 26).
У цей день святкове богослужіння звершили настоятель храму великомученика Пантелеімона ієрей Олександр Колесніченко та настоятель храму мученика Іоанна Воїна протоієрей Андрій Антощук. На богослужінні молилися пацієнти і персонал Госпіталю інвалідів війни, а також парафіяни храму.
По завершенню богослужіння священики привітали присутніх зі святом і розповіли про святого великомученика і цілителя Пантелеімона, його поміч у хворобах духовних і фізичних. Також традиційно всі присутні отримали частування до свята.