Престольне свято храму мученика Іоанна Воїна

12 серпня храм мученика Іоанна Воїна в Пущі-Водиці Північного вікаріатства Оболонського благочиння відзначив своє престольне свято.

У цей день святкове Богослужіння звершив єпископ Боярський Феодосій вікарій Київської Митрополії. Йому співслужили: благочинний Оболонського благочиння Північного вікаріатства м. Києва прот. Володимир Терещук, настоятель храму прот. Андрій Антощук, духовенство Оболонського благочиння та інші гості в священному сані.

Після Божественної Літургії був звершений Хресний хід. Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій передав всім присутнім привітання зі святом на честь мученика Іоанна Воїна від Блаженейнего Онуфрія Митрополита Київського і всієї України . А також розповів про подвиги святого, і побажав усім мати твердість у вірі, як мав її святий мученик.