Панихида по спочилим воїнам

5 травня на київському кладовищі у Пущі-Водиці за ініціативою Оболонської райдержадміністрації біля меморіалу героям Другої світової війни, які полягли під час боїв за визволення столиці України від нацистських загарбників, відбувся пам’ятний мітинг-реквієм. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у заході взяло духовенство парафії на честь преподобного Серафима Саровського на чолі з настоятелем протоієреєм Іоаном Грицьком, та настоятель храму мученика Іоанна Воїна протоієрей Андрій Антощук.

Очолив пам’ятну церемонію голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак. Вшанувати пам’ять загиблих воїнів прийшли ветерани війни, громадськість району та інші представники районної влади.

У виступах учасників пам’ятного заходу звучали слова вдячності героям війни – живим і полеглим. І у кожного промовця від старшого і молодого покоління домінуючою була думка про те, щоб подібна війна більше ніколи не повторювалася, щоб в країні панував мир і добробут, щоб молоде покоління берегло пам’ять про немеркнучий подвиг героїв війни, які віддали свої життя заради миру і нашого майбутнього.