Привітання зі святом Жон-Мироносиць

Христос Воскрес!

Дорогі брати та сестри! Сьогодні у нас 3-я Неділя після Пасхи, яка присвячена пам’яті святих Жон-Мироносиць, а також праведного Йосифа Арімофейського та Никодима, які поховали тіло Господа нашого Ісуса Христа.

Сьогоднішній день можна назвати православним жіночим днем.

Незважаючи на те, що в православній церкві священство чоловіче, проте служіння жінок в церкві дуже велике ще з перших часів християнства. Та й в храмах жінок зазвичай завжди більше, ніж чоловіків. Жінки швидше відкриваю двері свого серця для Христа, на відміну від чоловіків, які більше намагаються пояснити віру своїм розумом.

У наш час жінки теж багато роблять як для порядку і красоти храмів, так і для місіонерського і благодійного служіння Церкви.

Тому сьогодні, дорогі наші жінки, хочу Вам всіх привітати з цим світлим святом, побажати Вам такої твердості у вірі, як її приклад нам показали Жінки-Мироносиці, які прослідували за Христом до самого Його поховання і навіть потім прагнули до Його гробу, ніщо не лякало їх.

Нехай Господь благословить Вас і Ваші родини, дарує здоров’я, щастя і любов.

Нехай Господь береже Вас на многая літа !!!

Христос Воскрес!!!